Warsztaty Rozwoju Świadomości

Warsztaty dla PAR pt.: „Chcesz mieć rację czy relacje?”. Zjazd w piątek o 16:00. Dużo pracy do wykonania w stosunkowo krótkim czasie. Będzie się wiele działo… PARY łączcie się. Z potrzeby własnych serc, podzielenia się swoim doświadczeniem życia w PARZE (29 lat), gdzie prosta droga nie była prostą, bo nie była naszą, tylko naszych przodków, a droga odkryta przez nas na skróty przez świat Duchowy i energetyczny okazała się tą jedyną właściwą i naszą… Z tej naszej drogi powstały warsztaty. W ziemskim życiu mamy 5% swojej własnej wolnej woli pośród 95% kodów i wzorców. Użyjcie tej wolnej woli i wykorzystajcie ją, aby być tu z nami i razem wzmacniać energię swojej PARY. Ona i on równa się LOVE.

Wspaniałe, wysokowibracyjne miejsce, wegetariańskie jedzenie, my wszyscy prawdziwi, gotowi na siebie. Wolni od oceny innych, bo skupieni na swoim. Życiowa droga bez korków – nie wiele PAR ją zna.

Zapraszamy na warsztaty. Dwa dni… tylko a zarazem aż. Bo wiele takich weekendów spędziliście razem lub oddzielnie, ale takiego jeszcze nie mieliście, to jest pewne. Poranne ćwiczenia, ale nie takie, żeby się zmęczyć tylko rozluźnić i zrelaksować… to nie zawody. Wykłady, ale nie takie, żeby się znudzić, bo to jest Wasza historia a nie historia z programu TV. Ognisko, ale nie takie, gdzie alkohol leje się potokiem, bo to tylko potok słów nigdy niewypowiedzianych. Wgląd, ale nie taki co u kogo słychać… tylko taki w głąb siebie. Nauka, ale nie przez karę, tylko przez świadomość. Emocje, ale nie ze strachu lecz z wiary i radości… Nie wiem jak Wy, bo My to już cieszymy się na to spotkanie z Wami… Pożegnanie godzina 16 w niedzielę.

Zapraszamy

? Ski Hotel Sucha Dolina ?

dla par 2021 duze


3 DOWBOWE WARSZTATY

24-27.09.2021

Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwuj


Facebook